Hlavní menu

Výsledek hledání

Krabice na patrový dort - 25 x 25 x 25 cm
Vysoká kartonová krabice na dorty. Je ideální na přepravu patrových nebo nazdobených dortů. Víko je odnímatelné a krabice má výřezy pro snadnější manipulaci. Rozměry (š x h x v): 25 x 25 x 25 cm.
89 Kč
Krabice na patrový dort - 37 x 37 x 45 cm
Vysoká kartonová krabice na dorty. Je ideální na přepravu patrových nebo nazdobených dortů. Dno i víko je odnímatelné manipulaci. Rozměry (š x h x v): 37 x 37 x 45 cm.
187 Kč
Krabice na patrový dort - 52 x 52 x 70 cm
Vysoká kartonová krabice na dorty. Je ideální na přepravu patrových nebo nazdobených dortů. Dno i víko je odnímatelné manipulaci. Rozměry (š x h x v): 52 x 52 x 70 cm.
324 Kč

Ceny zde uvedené jsou ceny bez DPH.pix

Buďte v obraze! Zadejte svůj e-mail a my vás budeme informovat o novinkách v profesionálním nářadí, výhodných nabídkách výrobců a výhodných akcích.
pix
cukrářské potřeby firem PME, MODECOR, THERMO HAUSER, MARTELLATO, WILTON a jiné mechanické pomůcky pro pekaře a cukráře potahovací a modelovací hmoty pro cukráře PASTA BIANKA ELITE, WHITE ICING, PASTA DAMA, FONDANT potravinářské barvy gelové, prachové a pudrové cukrářské


Všeobecné obchodní podmínky (formát pdf) »

Ochrana osobních údajů I »
Ochrana osobních údajů II »

CS GOSTOL TRADING spol. s r.o., Brno, VELKOOBCHOD PRO CUKRÁŘE, PEKAŘE A KUCHAŘE, pomůcky a potřeby pro cukráře, pekaře a kuchaře, gastronomické pomůcky, technické pomůcky a potřeby pro pekaře, ozdobné dekorace pro slavnostní chvíle a svatební dekorace, potahovací hmoty, modelovací hmoty a marcipány, šlehací a mísící stroje KITCHEN AID, přístroje pro rozpouštění a temperování čokolády, tiskárny pro jedlé tisky a jedlé papíry, jedlé etikety na chléb

2019 © CS GOSTOL TRADING, spol. s r.o. | IZ |

bystricky (1K)