Hlavní menu

Společnost CS GOSTOL TRADING spol. s r.o., Zábrdovická 15/16, 615 00 Brno


Tyto Zásady popisují, kdy a jak shromažďujeme vaše osobní údaje, jak s nimi nakládáme, za jakých podmínek je zpřístupňujeme třetím stranám a jak je zabezpečujeme. Případné dotazy ohledně těchto Zásad a našich postupů při ochraně soukromí zasílejte na e-mail info@svetpeceni.cz, případně na naši adresu Zábrdovická 15/16, 615 00 Brno.

Jak získáváme vaše údaje?

 • Přímo od vás. Například pokud zakoupíte zboží prostřednictvím našich webových stránek nebo zadáním objednávky elektronickou poštou či telefonicky, pokud se přihlásíte do soutěže či vstoupíte do slosování o ceny, zadáte údaje v rámci naší akce nebo přímo na našich webových stránkách. Tyto údaje mohou zahrnovat vaše jméno, e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu.

Pro účely popsané v těchto Zásadách používáme následující informace:

 • Vaše kontaktní údaje. Uchováváme kontaktní údaje (např. jméno, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu, stát bydliště), které nám poskytujete během nákupu produktů prostřednictvím našich webových stránek nebo poštovní, telefonické či e-mailové objednávky, účasti na našich soutěžích či propagačních akcích, nebo zadáním vašich údajů na našich webových stránkách pro zasílání našich sdělení.
 • Informace o vašich preferencích. Můžeme shromažďovat údaje o produktech, které jste zakoupili, nebo zjišťovat, které akce se vám líbily, a shromažďovat informace z vámi psaných recenzí zakoupených produktů.
 • Jelikož máte právo svůj souhlas odvolat, veškeré e-mailové zprávy, k jejichž odběru jste se přihlásili, obsahují možnost odhlášení odběru. Žádostem o odhlášení odběru vyhovíme okamžitě a uživatelům, kteří dali najevo, že o zmíněné informace nemají zájem, nebudou zasílána žádná další sdělení.

Poskytnutím informací za okolností uvedených výše přijímáte a vyjadřujete souhlas s postupy, které jsou v těchto Zásadách popsány.

Jak jsou vaše údaje používány?

Vaše údaje můžeme používat:

 • k zasílání produktů, které jste si u nás objednali,
 • k vaší identifikaci, pokud se s námi spojíte,
 • pro účely interní evidence,
 • pro účely daňové evidence,
 • pro účely vystavování faktur a paragonů
 • pro účely sledování účtu,
 • abychom vás mohli kontaktovat v souvislosti s vaším dotazem, a to i pokud se nestanete naším zákazníkem,
 • pro účely zjišťování vašich názorů či komentářů ke službám, které poskytujeme,
 • abychom vás informovali o změnách v našich službách,
 • abychom vám mohli zasílat vámi požadovaná relevantní sdělení jako např. informace o uvedení nových produktů na trh, změnách cen či ukončení prodeje určitých produktů.

Kdo má k vašim údajům přístup?

 • Zaměstnanci naší společnosti

Přístupová oprávnění k údajům mají pouze ti zaměstnanci, kteří je potřebují k výkonu svých pracovních povinností.

 • Naši externí poskytovatelé služeb

Vaše údaje můžeme předávat našim externím poskytovatelům služeb, zástupcům, subdodavatelům a dalším s námi spojeným organizacím za účelem plnění jejich úkolů a k tomu, abychom vám mohli poskytovat služby prostřednictvím kurýrů, přepravců. Tam, kde využíváme služeb třetích stran, však předáváme jedině ty informace, které jsou potřebné pro dodání příslušného produktu či služby. Od těchto třetích stran vyžadujeme stejnou úroveň ochrany údajů, jakou uplatňujeme my sami. Chceme vás ujistit, že vaše informace v žádném případě nepředáme třetím stranám pro jejich vlastní účely, pokud nás o to sami nepožádáte, nebo pokud nebudeme mít zákonnou povinnost informace předat, například na základě soudního příkazu nebo pro účely předcházení podvodům či jiné trestné činnosti. Upozornění: Vaše informace a údaje nebudeme prodávat ani pronajímat třetím stranám. Vaše informace a údaje nebudeme předávat třetím stranám pro marketingové účely.


Jak dlouho vaše informace uchováváme?

Dobu uchování vašich osobních údajů pravidelně vyhodnocujeme. Vaše osobní údaje a informace v našem systému uchováváme po dobu neurčitou, pokud mezi námi existuje zákaznický vztah. Pokud přestanete být naším zákazníkem, budeme všechny relevantní údaje uchovávat po dobu deseti let (archivace dokladů DPH, případná kontrola FU), po jejímž uplynutí budou údaje vymazány, případně nějak jinak zničeny.


Jak se můžete ke svým informacím dostat a aktualizovat je?

Přesnost vašich údajů je pro nás důležitá. Máte právo si vyžádat kopii informací, které o vás naše společnost uchovává. Pokud chcete tyto informace vidět nebo je aktualizovat, kontaktujte nás prostřednictvím elektronické pošty na adrese info@svetpeceni.cz.


Jak zajišťujeme bezpečné uchovávání vašich informací?

Víme, jak je důležité, aby byly vaše osobní údaje uchovávány a spravovány bezpečně. Pro zajištění bezpečnosti vašich údajů využíváme počítačová bezpečnostní opatření, jako jsou například firewally a šifrování; zajišťujeme také kontrolu fyzického přístupu do našich prostor a k našim souborům. Přístupová oprávnění mají pouze ti zaměstnanci, kteří údaje potřebují k výkonu svých pracovních povinností. Mějte však na paměti, že ačkoli uplatňujeme vhodná technická a organizační opatření k zabezpečení vašich osobních údajů, nejsme schopni bezpečnost osobních údajů garantovat i během předávání přes internet.
pix

Buďte v obraze! Zadejte svůj e-mail a my vás budeme informovat o novinkách v profesionálním nářadí, výhodných nabídkách výrobců a výhodných akcích.
pix
cukrářské potřeby firem PME, MODECOR, THERMO HAUSER, MARTELLATO, WILTON a jiné mechanické pomůcky pro pekaře a cukráře potahovací a modelovací hmoty pro cukráře PASTA BIANKA ELITE, WHITE ICING, PASTA DAMA, FONDANT potravinářské barvy gelové, prachové a pudrové cukrářské


Všeobecné obchodní podmínky (formát pdf) »

Ochrana osobních údajů I »
Ochrana osobních údajů II »

CS GOSTOL TRADING spol. s r.o., Brno, VELKOOBCHOD PRO CUKRÁŘE, PEKAŘE A KUCHAŘE, pomůcky a potřeby pro cukráře, pekaře a kuchaře, gastronomické pomůcky, technické pomůcky a potřeby pro pekaře, ozdobné dekorace pro slavnostní chvíle a svatební dekorace, potahovací hmoty, modelovací hmoty a marcipány, šlehací a mísící stroje KITCHEN AID, přístroje pro rozpouštění a temperování čokolády, tiskárny pro jedlé tisky a jedlé papíry, jedlé etikety na chléb

2019 © CS GOSTOL TRADING, spol. s r.o. | IZ |

bystricky (1K)